nutricnitycinky.cz

tyčinky z přírody

Sleva

allineed energy drink – zelený čaj

49,00 45,00

Perlivý BIO nápoj vyrobený z lístků zeleného čaje.

Není skladem

Perlivý BIO  energetický nápoj vyrobený z lístků zeleného čaje.

All i need – chuť

Recept je natolik pečlivě promyšlen, nakolik zdravé jsou ingredience – to, co se však na konec opravdu počítá, je ovšem chuť.

Ovocná, osvěžující, přírodní

Od okamžiku, kdy plechovku otevřete, si můžete všimnout ovocné vůně aronie a açaí bobulí, které dokonale splynou
s charakteristickou chutí zeleného čaje Sencha. Šťáva agáve dodává sladkost neutrálním způsobem tak, aby chuť čaje a ovoce nebyly falšované. Jasmín dodává nápoji unikátní aromatickou stopu.

All i need je velmi osvěžující nápoj, který vám dodá energii a je založen na chuťové rozmanitosti přírody. Jen vyzkoušejte: rozdíl v chuti mezi přirozeným a umělým je zřejmý!

Ingredience
sencha.jpg, 1,9kB
Zelený čaj Sencha

Sencha je speciální zelený čaj, který je připraven dle staré receptury. Tato speciální metoda přípravy přináší blahodárné účinky na zdraví organismu. Na rozdíl od černých čajů, zelené čajové lístky nejsou fermentované, tedy chemicky změněny, a tím je zajištěno, že je většina jejich přírodních vitamínů a minerálů zachována. Obsažený teín působí pomaleji než kofein a jeho účinky trvají déle.

anonie.jpg, 2,2kB
Aronie

Tato léčivá rostlina původně pochází ze Severní Ameriky a je charakterizována mimořádně vysokým obsahem antioxidantů. Její barviva obsahují také velké množství polyfenolů. Aronie obsahuje širokou škálu hodnotných vitamínů, stejně jako velké množství pektinů. Přestože je aronie v Evropě spíše neznámá, byla používána po staletí v přírodní medicíně. V Rusku byla také mnoho let součástí tradiční medicíny.

acai.jpg, 2,1kB
Açaí

Tato bobule z Amazonských pralesů v Brazílii je ve své zemi již dlouho známa jako superovovce. Obsahuje velké množství antioxidantů, jakož i vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Açaí je přírodní dodavatel energie, obsahuje mnoho bílkovin a vitamínů.

agave.jpg, 1,6kB
Agáve

U slazení jsme zcela upustili od granulovaného nebo izolovaného cukru. Přírodní šťáva agáve má jemnou, příjemnou sladkou chuť a vysoký obsah fruktózy, která je nutričně hodnotná.

zazvor.jpg, 2,0kB
Zázvor

Zázvor má dlouhou tradici jako důležitá součást asijské kuchyně a jako přírodní lék. Obsahuje mnoho vitamínů a minerálů. Má hřejivé vlastnosti a pozitivní vliv na žaludek a trávení.

jasmin.jpg, 1,6kB
Jasmín

Vůně jasmínu má uklidňující, relaxační účinky na tělo i duši. Se svou charakteristickou vůni dává all i need velmi zvláštní chuť.

pram.voda.jpg, 2,0kB
Pramenitá voda

Pro vaření ingrediencí je použita pouze čerstvá pramenitá voda z pramenů v Rakousku.

Složení:

Celé Sencha čajové lístky z Číny * čerstvě vařené (3g/l) v rakouské vodě, Agáve šťáva z Mexika *, Šťáva z německé aronie*, Šťáva z německého açaí, Indický zázvor *, Přírodní aroma jasmínového květu, Regulátor kyselosti: kyselina citrónová, Oxid uhličitý

Nutriční hodnoty

Kalorie 102 kJ (24 kcal)
Bílkoviny <0,1 g
Sacharidy 5,9 g
Cukry 5,8 g
Tuky < 0,1 g
Nasycené < 0,1 g
mastné kyseliny
Vláknina < 0,1 g
Sodík < 0,1 g

Výrobce

all i need beverage GmbH Zeillergasse 32 1170 Vienna, Austria

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “allineed energy drink – zelený čaj”